okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Ve dnech 23. a 24. září 2016 ZŠ Stružnice oslavila 115. výročí. V pátek od 9:00 do 17:00 hod.
v budově školy čekalo návštěvníky hned několik překvapení. Školu si mohli prohlédnout doslova od sklepa až po půdu. Zájemci o prohlídku zamířili do tříd, aby zavzpomínali na svá školní léta. V každém patře bylo umístěno velké množství žákovských fotografií i fotografií pedagogických sborů. V průběhu dne si žáci připravili 2 vystoupení, při kterých proběhl přednes básniček, představení pohádky o Malé řepě, zpěv písniček, hra na flétnu a tance.

V sobotu se oslava konala na školní zahradě. Při vstupu návštěvníci obdrželi perníčky
a almanach, který škola vydala při příležitosti 115. výročí. Na stolech bylo připraveno občerstvení, které zajistila škola společně s rodiči. Program začal v 10:00 hod. úvodním slovem pana starosty Ing. Jana Mečíře. Následně žáci vystoupili se stejným kulturním programem jako v pátek. Poté proběhlo soutěžní klání rodičů s dětmi o dort. V další části oslav účinkovaly dívky ze skupiny Čtyřlístek s country tanci. Pokračovalo se ukázkou karate od bývalého žáka Milana Zítka, který se pochlubil medailemi a pyšní se celou řadů titulů. Žákyně školy Adélka Šimonková zahrála na baskřídlovku. Program ukončila skupina historického šermu Golem, která si připravila soutěže pro děti a předvedla představení z historického období. Celým programem nás provázel DJ Réva.

Za příjemně strávený den děkujeme všem, kteří přijali naše pozvání a využili možnost zavzpomínat a podívat se, jak to dnes ve škole vypadá.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát