Opatrný pomalý rozjezd je stejně dobrý jako rovnou skočit do vody. Řidiči i plavci, ale i pěší suší poutníci či bruslaři, když na to přijde, můžou společně úspěšně absolvovat jakoukoliv činnost, pokud chtějí. A my v naší škole chceme. A začali jsme 1. září přivítáním jak “starých” známých, tak benjamínků prvňáčků, kteří byli hned první den vtaženi do každodenního školního dění. Děti, rodiče a peagogický sbor v čele s ředitelkou Lenkou Kolstrunkovou a  starostka Monika Habartová zahájili školní rok společně. Poté, obtíženi dary, které připravila škola, krajský úřad  a EU projekt Ovoce do škol, novopečení prvňáčci zamávali rodičům, rozpolceni touhou být velcí a samostatní a zároveň potřebou zůstat v láskyplné péči maminky. Zvládli to všichni důstojně. Odpoledne v družině už se nepoznalo, kdo je tu nováček a kdo ne.

Všechny nás čeká spousta práce. Dohnat resty z posledního nepovedého druhého pololetí společně s pravidelným plánem, ale i spousta akcí a projektů.

A tak hurá do společné práce! A přejme si, ať je bezroušková!