okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
pa040928 DSC03237.JPG DSC06147 DSC05388
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Opatrný pomalý rozjezd je stejně dobrý jako rovnou skočit do vody. Řidiči i plavci, ale i pěší suší poutníci či bruslaři, když na to přijde, můžou společně úspěšně absolvovat jakoukoliv činnost, pokud chtějí. A my v naší škole chceme. A začali jsme 1. září přivítáním jak “starých” známých, tak benjamínků prvňáčků, kteří byli hned první den vtaženi do každodenního školního dění. Děti, rodiče a peagogický sbor v čele s ředitelkou Lenkou Kolstrunkovou a  starostka Monika Habartová zahájili školní rok společně. Poté, obtíženi dary, které připravila škola, krajský úřad  a EU projekt Ovoce do škol, novopečení prvňáčci zamávali rodičům, rozpolceni touhou být velcí a samostatní a zároveň potřebou zůstat v láskyplné péči maminky. Zvládli to všichni důstojně. Odpoledne v družině už se nepoznalo, kdo je tu nováček a kdo ne.

Všechny nás čeká spousta práce. Dohnat resty z posledního nepovedého druhého pololetí společně s pravidelným plánem, ale i spousta akcí a projektů.

A tak hurá do společné práce! A přejme si, ať je bezroušková!


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát