Zahájení výuky

Podle pravidel, která 2. května 2020 zveřejnilo MŠMT, může na základě dobrovolnosti probíhat na základních školách výuka s osobní přítomností žáků 1. až 5. ročníku ve škole. Na té naší bude realizována denně od 6,30 do 14,00 hodin ve skupinách o nejvýše 15 žácích.  Podle zájmu zákonných zástupců budeme poté nabízeno odpolední zájmové vzdělávání, a to nejvýše do 16 hodin.

Podmínkou účasti žáka na vzdělávání ve škole je odevzdání zákonným zástupcem podepsaného Čestného prohlášení (které vám bylo doručeno), vybavení dvěma kusy roušek a sáčkem na jejich uložení a respektování stanovených hygienických pravidel.

Doporučuje se, aby zákonní zástupci zvážili rizikové faktory (viz  čestné prohlášení), pokud žák patří do rizikové skupiny, a rozhodli o účasti žáka na vzdělávacích aktivitách s tímto vědomím.

Účastníci školního vzdělávání budou automaticky přihlášeni, jsou-li pravidelnými strávníky, rovněž k odběru stravy. V případě, že o stravování nebudete mít zájem, je třeba obědy obvyklým způsobem odhlásit.

V souvislosti s možností osobní účasti Vašeho dítěte na vzdělávání od 25. 5. 2020 Vás žádáme, abyste svůj zájem o pravidelnou docházku potvrdili nejpozději do 22. 5. 2020 do 13,00 hodin.

V odpovědi e-mailem na [email protected] či telefonicky 731526909, prosím uveďte:

1. mám zájem o dopolední vyučování,
  2. mám/nemám zájem o odpolední zájmové vzdělávání do … hodin

Děkujeme za dosavadní spolupráci.

Lenka Kolstrunková, ředitelka školy