okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
img_3539 P1000818 P1050705 DSC08888
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

          Třeba skutečnost, že v době podzimní distanční výuky došlo ve škole k výměně oken na toaletách. Sláva!

         Nebo že naše malotřídka funguje prezenčně bez přerušení od podzimního otevření. A to díky faktu, že první a druhý ročník nejsou ve stejné třídě. Mohou tedy fungovat obě třídy. Všichni jsme orouškovaní a dezinfikovaní, ale výuka i družina běží normálně.Paní ředitelka jednala s paní starostkou o možnosti dílčích úprav v budově. Dohodly se a během jarních prázdnin se stihla spousta práce; vymalování učeben, a hlavně přepažení té velké. Díky tomu, že je teď menší, snadněji se vyhřeje, a ještě máme nový prostor pro kabinet výtvarné výchovy. Jsme za to vděční.

        Z jednání zastupitelstva můžete vědět o plánovaném budování venkovní tělocvičny, známé jako street workout (pouliční posilovna). Ke srovnání terénu pro ni na školní zahradě došlo již na podzim. Jakmile budou cvičební prvky připraveny k používání, budou zpřístupněny veřejnosti.

        Zrealizuje se další skvělý nápad pro školní zahradu – stůl pro stolní tenis.

       Ale děti zahradu využívají i o velké přestávce a v družině a tak využijeme i fotbalové branky a další sportovní náčiní včetně koloběžek.

       I jinak se připravujeme na jaro. Zahrada bude dále sloužit našim žákům. Je připraveno vybudování zvýšených záhonů, kde budou děti pěstovat rychle rostoucí rostliny (do letních prázdnin času málo); hrášek, bylinky, ředkvičky. Těšíme se na toto rozšíření a oživení výuky přírodovědy, prvouky a praktických činností.

        Doufáme, že se nám ještě v tomto roce (pokud ne školním, tak alespoň kalendářním) poštěstí vyhlásit Den otevřených dveří a budeme vám moci všechny změny a novinky ukázat.

 


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát