okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

V pátek 12. 6. jsme si všichni udělali výlet do České Lípy. Zatím co žáci 4. třídy dělali praktické testy na získání řidičáku na kola. Ostatní žáci naší školy navštívili  Akvárium Česká Lípa-vodní svět v samém centru města. Při komentované prohlídce žáci vyslechli výklad a shlédli mnoho druhů ryb a vodních živočichů z celého světa. Pro žáky bylo zajímavé a krásné nahlédnout pod hladinu tropických jezer, řek a tůní. Výklad byl poutavý a zajímavý. Žáci si na konci výstavy mohli zakoupit drobné upomínkové předměty, stahující se k vodnímu světu – magnety, kalendář, pohledy, pexeso atd. Ani se nám z akvária odcházet nechtělo, ale čas nás tlačil. 

 

Žáci 4. třídy byli pochváleni, za zručnost při jízdě na kole a za znalost pravidel silničního provozu. Všichni odjížděli s řidičským oprávněním.

Výlet se nám vydařil a počasí nám přálo.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát