okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC01488 DSC06413 P1010614 1628575739428
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Pestré činnosti ve školní družině přinesl i duben. Začátek měsíce se nesl ve znamení Velikonoc. Povídali jsme si o velikonočních obyčejích a zvycích a i výtvarná činnost se nesla v tomto duchu. Dalším velkým tématem v tomto měsíci byl bezpochyby Den Země. Mluvili jsme o historii tohoto mezinárodního dne, jeho významu, o tom, čím Zemi pomáháme a čím jí naopak můžeme uškodit. Za pomoci různých kartiček a pracovních listů jsme si zopakovali témata jako neobnovitelné zdroje, třídění odpadu nebo recyklace. Pár slunných dní jsme využili k procházkám do přírody, pozorováním jara v přírodě, hrám na školní zahradě nebo na nedalekém fotbalovém hřišti a při nepřízni počasí jsme využili tělocvičnu a tvořili, vyráběli a malovali na téma jaro.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát