Dnešní druhý den se nám vydařil. Ráno po snídani jsme se chvíli učili. Všichni jsme si procvičili psaní, čtení a počítání, abychom nic nezapomněli. Pak nás čekala procházka na poštu, odkud jsme poslali pohledy, které jsme všichni v pondělí večer napsali. Procházka se protáhla až na koupaliště. Je velmi krásné, a proto jsme se dohodli, že se všichni půjdeme ve čtvrtek, kdy mají být nejvyšší teploty, vykoupat.

Po obědě a krátkém poledním klidu nás čekala sladká odměna – ledová tříšť nebo zmrzlina, podle chuti. Pak jsme se vydali na túru k Samuelově jeskyni. Kopec to byl prudký, ale my už máme vytrénované nohy.

Ani si nedovedete představit, jak nám všem chutná každé jídlo, které vždy sníme s chutí.