okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Dnešní druhý den se nám vydařil. Ráno po snídani jsme se chvíli učili. Všichni jsme si procvičili psaní, čtení a počítání, abychom nic nezapomněli. Pak nás čekala procházka na poštu, odkud jsme poslali pohledy, které jsme všichni v pondělí večer napsali. Procházka se protáhla až na koupaliště. Je velmi krásné, a proto jsme se dohodli, že se všichni půjdeme ve čtvrtek, kdy mají být nejvyšší teploty, vykoupat.

Po obědě a krátkém poledním klidu nás čekala sladká odměna – ledová tříšť nebo zmrzlina, podle chuti. Pak jsme se vydali na túru k Samuelově jeskyni. Kopec to byl prudký, ale my už máme vytrénované nohy.

Ani si nedovedete představit, jak nám všem chutná každé jídlo, které vždy sníme s chutí.

 


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát