okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC01488 DSC06413 P1010614 1628575739428
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Naše škola se zapojila do projektu EU peníze školám s vlastním projektem „ICT- naše budoucnost“.  Zvolili jsme klíčové aktivity s názvem Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT. I když naše škola byla dobře vybavena již před tímto projektem, využívala počítače ve výuce i interaktivní tabuli Smard Board, rozhodli jsme se finanční prostředky využít především na podporu ICT, tzn. k pořízení nové výpočetní techniky či vylepšení té stávající. Pořídili jsme 6 nových počítačů, 1 notebook, interaktivní tabuli, multifunkční zařízení, wifi, server. V rámci projektu učitelky vytvoří 9 sad výukových materiálů.

 


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát