okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

 

Pokud jedenáctileté děti dojdou k závěru, že tento školní rok moc rychle utekl, je to na pováženou. Nepředpokládá se, že podobné postřehy přísluší pokročilejším ročníkům? My se tedy letos shodneme; prázdniny nás takřka zaskočily. Ne, že bychom se netěšili. Problém je v tom, že nám silně naruší školní kolektiv. Sedm žáků přechází na druhý stupeň na jiné školy. A nám všem budou chybět. Hodně.

Velmi potěšující, covid necovid, je soudržnost ve škole převažující. Projevila se i v přípravě (i ve výsledku) školní akademie uzavírající školní rok. Děti pojaly přípravu velmi trpělivě a aktivně. Vyučující museli všechno řídit, jistě, ale práci museli žáci odvést sami. A také průběžně přicházeli  se skvělými návrhy a vylepšeními, včetně Komerční přestávky v podání paní ředitelky; a ta měla velký úspěch! Takové vystoupení před publikem je velmi stresující událost, a to nejen pro prvňáčky, ale i zkušené pokročilejší ročníky.

Na závěr akademie, též tradičně, došlo na loučení. Žáci pátého ročníku byli ošerpováni, počastováni přáním všeho dobrého, skropeni slzami a vypuštěni do světa.

Pozvání na akademii přijala starostka Monika Habartová, která přišla s radostnou zprávou; její žádost o dotaci na nova okna a topení v budově školy se jeví být úspěšnou, kterážto zpráva byla přijata se vzrušením, oceněním a potleskem.

Tož těšme se na lepší příští a v září na shledanou!


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát