okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

… není ve všech zemích slaven 1. června. Ale probíhá všude stejně. Hlavní je, aby si ho děti užily.

Snažili jsme se i v naší škole tento slunečný den projasnit ještě víc. Předevěím to byla výprava směr Stružnice, kde během cesty děti absolvovaly velkou detektivní hru, ve které pátrají po ztracené škole. Rozděleny do skupin procházely (probíhaly) stanovištěmi, na kterých bylo třeba vyluštit úkol. Odpovědi vytvořily číselný kód, po jehož zadání na příslušné místo na příslušném webu se odhalí ona ztracená škola. A protože naše škola se našla, získali všichni malí amatéři průkaz profesionálního detektiva.

První odměna detektivy čekala u Jandů, kde každý dostal balíček dobrot (ty byly domluvené a uhrazené školou), do kterého se hned hladově pustili. Na cestu zpět už sluníčko naplno zkoušelo, jak jsme na něj připraveni. Ve škole, jen co jsme doplnili tekutiny a trochu zchladli, měly děti možnost opéct si buřty, čehož se většina s úspěchem zhostila. I jejich konzumace. Pak chvíle pro trávení a čekala nás vybíjená. Ta byla velmi potřebná, protože jak jinak bychom si připravili žaludky k obědu? Nezahálel ani nový pinpongový stůl.

Po obědě a nanucích (žáci též obdrželi balíčky od našeho milého stálého sponzora pana Víta ze Stvolínek) jsme padli a dopřáli si chvilku klidu s relaxační hudbou. A tím první půlka veselého dne skončila. Bylo to fajn a bylo toho dost, takže pokud děti už doma nic nečekalo, určitě nesmutnily.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát