okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

V naší malotřídní škole se vzdělávají žáci od 1. do 5. ročníku. Výuka začíná v 8.15 hod v návaznosti na místní autobus. Provoz školní družiny je od 7.00 hod, konec dle potřeby rodičů.

Zapojujeme se do celostátního testování žáků a věnujeme velký prostor pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti. Naše paní učitelky vyučovací hodiny zpestřují hrami, různými testy a úlohami zaměřenými na postřeh a logické myšlení žáků. Anglický jazyk vyučuje již od prvního ročníku.

U žáků chceme vypěstovat kladný vztah k přírodě v předmětu environmentální výchova – recyklace surovin.

Vybavení naší školy je na dobré úrovni. V každé učebně je umístěna interaktivní tabule a počítače, které napomáhají při výuce. Pravidelně jsou obnovovány a doplňovány výukové programy, které slouží k individuálnímu procvičování probrané látky. Pro výuku anglického jazyka a pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti byla doplněna sbírka pomůcek.Velmi dobře je škola zásobena i pomůckami na výrobu různých výrobků, kterými se žáci reprezentují na veřejnosti. Snažíme se v dětech vypěstovat kladný vztah ke sportu – turistické vycházky, rozvoj společenských her (kinball), atletická olympiáda, plavání. Podporujeme u žáků zdravý životní styl.

 

Všichni se velmi dobře známe a vzájemně si pomáháme.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát