okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC01488 DSC06413 P1010614 1628575739428
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

V naší malotřídní škole se vzdělávají žáci od 1. do 5. ročníku. Výuka začíná v 8.15 hod v návaznosti na místní autobus. Provoz školní družiny je zahájen v 6.30 hod, konec dle potřeby rodičů.

Zákonným zástupcům je každý školní rok vyplacen příspěvek ve výši 2 500,– Kč. A veškeré pomůcky jsou žákům poskytovány zdarma v průběhu školní docházky.

Zapojujeme se do celostátního testování žáků a věnujeme velký prostor na rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti. Naše paní učitelky vyučovací hodiny zpestřují hrami, různými testy a úlohami zaměřenými na postřeh a logické myšlení žáků. Anglický jazyk vyučujeme již od prvního ročníku. Klademe důraz na individuální přístup ke všem žákům.

Vybavení naší školy je na velmi dobré úrovni. V každé učebně je umístěna interaktivní tabule a notebooky, které napomáhají při výuce. Pravidelně jsou obnovovány a doplňovány výukové programy, které slouží k individuálnímu procvičování probrané látky. Pro výuku anglického jazyka a pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti byla doplněna sbírka pomůcek. Velmi dobře je škola vybavena i pomůckami na výrobu různých výrobků, kterými se žáci prezentují na veřejnosti. Snažíme se v dětech vypěstovat kladný vztah ke sportu, přírodě a okolí. Podporujeme u žáků zdravý životní styl.

Škola věnuje i velkou pozornost žákům v době mimoškolních aktivit. Mají možnost navštěvovat zájmové kluby (kroužky) – čtenářský, robotiku, deskové hry, hravou angličtinu, hru na flétnu a keramiku.  

Všichni se velmi dobře známe a vzájemně si pomáháme.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát