V naší malotřídní škole se vzdělávají žáci od 1. do 5. ročníku. Výuka začíná v 8.15 hod v návaznosti na místní autobus. Provoz školní družiny je od 7.00 hod, konec dle potřeby rodičů.

Zapojujeme se do celostátního testování žáků a věnujeme velký prostor pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti. Naše paní učitelky vyučovací hodiny zpestřují hrami, různými testy a úlohami zaměřenými na postřeh a logické myšlení žáků. Anglický jazyk vyučuje již od prvního ročníku.

U žáků chceme vypěstovat kladný vztah k přírodě v předmětu environmentální výchova – recyklace surovin.

Vybavení naší školy je na dobré úrovni. V každé učebně je umístěna interaktivní tabule a počítače, které napomáhají při výuce. Pravidelně jsou obnovovány a doplňovány výukové programy, které slouží k individuálnímu procvičování probrané látky. Pro výuku anglického jazyka a pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti byla doplněna sbírka pomůcek.Velmi dobře je škola zásobena i pomůckami na výrobu různých výrobků, kterými se žáci reprezentují na veřejnosti. Snažíme se v dětech vypěstovat kladný vztah ke sportu – turistické vycházky, rozvoj společenských her (kinball), atletická olympiáda, plavání. Podporujeme u žáků zdravý životní styl.

Všichni se velmi dobře známe a vzájemně si pomáháme.