okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Historie jezvecké školy se začala psát v roce 1901, kdy byla slavnostně otevřena. Toto významné výročí jsme si připomněli v sobotu 25. září. Při vstupu návštěvníci obdrželi brožuru o historii a aktivitách školy a perníčky od paní Valentové. Občerstvení bylo zajištěno školou a rodiči, kterým děkujeme. Slavnostní dort upekla paní Surovcová. Program začal úvodními slovy zastupitelky paní Kučerové a bývalého starosty pana Mečíře. Při příležitosti oslavy výročí bylo slavnostně otevřeno nově vybudované hřiště paní ředitelkou a paní zastupitelkou. Následně vystoupili žáci ZUŠ Žandov. Žáci zahráli na hudební nástroje a děvčata ze ZUŠ Žandov zazpívala píseň Voda živá od Anety Langerové. Také nynější a bývalí žáci naší školy předvedli krásná vystoupení. V průběhu celé oslavy návštěvníci měli možnost prohlédnout si třídy, mohli zasednout do lavic nebo zjistit, jak se pracuje s interaktivními tabulemi. Celý program byl doprovázen moderátorem Petrem Tomanem, který přichystal zábavu pro návštěvníky a soutěže s pěknými cenami, které udělaly radost nejen dětem, ale i rodičům.

Za příjemné slunečné odpoledne děkujeme všem, kteří přijali pozvání a podíleli se na organizaci oslavy.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát