Historie jezvecké školy se začala psát v roce 1901, kdy byla slavnostně otevřena. Toto významné výročí jsme si připomněli v sobotu 25. září. Při vstupu návštěvníci obdrželi brožuru o historii a aktivitách školy a perníčky od paní Valentové. Občerstvení bylo zajištěno školou a rodiči, kterým děkujeme. Slavnostní dort upekla paní Surovcová. Program začal úvodními slovy zastupitelky paní Kučerové a bývalého starosty pana Mečíře. Při příležitosti oslavy výročí bylo slavnostně otevřeno nově vybudované hřiště paní ředitelkou a paní zastupitelkou. Následně vystoupili žáci ZUŠ Žandov. Žáci zahráli na hudební nástroje a děvčata ze ZUŠ Žandov zazpívala píseň Voda živá od Anety Langerové. Také nynější a bývalí žáci naší školy předvedli krásná vystoupení. V průběhu celé oslavy návštěvníci měli možnost prohlédnout si třídy, mohli zasednout do lavic nebo zjistit, jak se pracuje s interaktivními tabulemi. Celý program byl doprovázen moderátorem Petrem Tomanem, který přichystal zábavu pro návštěvníky a soutěže s pěknými cenami, které udělaly radost nejen dětem, ale i rodičům.

Za příjemné slunečné odpoledne děkujeme všem, kteří přijali pozvání a podíleli se na organizaci oslavy.

Pro rodiče
Výročí školy