okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Žáci z naší školy jezdili od září na plavání do Děčína. Žáci se učili správně plavat plavecké styly (kraul, prsa a znak), také se nebát vody, skákat do ní a potápět se. Dnešním dnem jsme ukončili kurz plavání a odměnou bylo pro všechny mokré vysvědčení. Menší žáci obdrželi za odměnu ještě omalovánky a pexeso a starší žáci dostali pexeso. Na poslední lekci si žáci zasoutěžili a vítězové získali vstupenku do bazénu.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát