okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

V pondělí 23. května jsme se vydali na výukový program do Ekocentra v Brništi. Naše první zastávka byla na mléčné farmě ve Velkém Grunově. Žáci poslouchali výklad o holštýnském skotu, který chovají na farmě, o dojení a mléku. Měli jsme možnost nahlédnout i do dojírny a prohlédnout si moderní technologie.

Po prohlídce farmy jsme se přemístili k paní učitelce na statek, kde si všichni prohlédli a pomazlili koně.

Jakmile jsme se nabažili koníků, tak jsme se přemístili do Brniště na náves. Na návsi se nachází budova s názvem Včelín. Děti si prohlédly naučnou výstavu o zemědělství, jak se dříve hospodařilo, také poznávaly druhy obilnin a produkty z nich. Naučily se postupy zpracování ovčí vlny. Na závěr si vytvořily masku kravičky.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát