okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

 Zástupci  dobrovolných hasičů v Jezvé přišli seznámit naše žáky se svou činností dobrovolných hasičů a náborem nových mladých hasičů. Motivovali žáky zájmovým kroužkem, který pořádají pro děti z vesnice. Ukazovali jim  ukázky ze soutěží. Žáci si mohli vyzkoušet sestavování rozvaděče, hadice a proudnice. Podle piktogramů poznávali pojmy z hasičské tématiky.  Dověděli se také něco z první pomoci při požáru, či úrazu. Po ukončení přednášky  a krátké přestávce si žáci napsali test ze znalostí hasičů a vybarvovali obrázky hasičů. Dobrovolným hasičům tímto děkujeme za pěknou prezentaci.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát