1. den

Do penzionu Permon v Chřibské jsme dorazili kolem poledne. Po ubytování jsme si vybalili věci a pomalu se chystali na oběd. Po obědě byla krátká polední pauza, následovalo otestování bazénu. Voda byla osvěžující, ale pro některé jedince studenější. 🙂

Po koupání jsme vyrazili na krátkou procházku po okolí k lesnímu divadlu. Dále jsme pokračovali až na rozcestí, kde u krmelce dostali žáci první úkol. Každé družstvo mělo postavit domeček pro zvířátka a to pouze z  přírodních surovin. Tři týmy se daly ihned do budování domečků z kůry, větví, trávy atd. Vyhodnocení prací proběhlo u večerního programu před odpočinkem a večerkou. Po procházce jsme se odebrali na večeři, bylo vidět, že většině pěkně vyhládlo. 🙂 Po večeři jsme na venkovním hřišti hráli míčové hry. Před večerkou nás čekala tvorba vlajek, zhodnocení dnešního den, přidělení bodů týmům, rozdány prvních diplomů a odměn.