okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe
  1. den

Do penzionu Permon v Chřibské jsme dorazili kolem poledne. Po ubytování jsme si vybalili věci a pomalu se chystali na oběd. Po obědě byla krátká polední pauza, následovalo otestování bazénu. Voda byla osvěžující, ale pro některé jedince studenější. 🙂

Po koupání jsme vyrazili na krátkou procházku po okolí k lesnímu divadlu. Dále jsme pokračovali až na rozcestí, kde u krmelce dostali žáci první úkol. Každé družstvo mělo postavit domeček pro zvířátka a to pouze z  přírodních surovin. Tři týmy se daly ihned do budování domečků z kůry, větví, trávy atd. Vyhodnocení prací proběhlo u večerního programu před odpočinkem a večerkou. Po procházce jsme se odebrali na večeři, bylo vidět, že většině pěkně vyhládlo. 🙂 Po večeři jsme na venkovním hřišti hráli míčové hry. Před večerkou nás čekala tvorba vlajek, zhodnocení dnešního den, přidělení bodů týmům, rozdány prvních diplomů a odměn.

 


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát