Dnešek byl pro nás velmi náročný. Ráno, hned po vyučování,  jsme  soutěžili. Odpoledne nás čekal dlouhý výlet do Svojkova. Celou cestu jsme šli lesem, aby na nás tolik nesvítilo sluníčko. Terén byl velmi členitý, ale my jsme šikovní a krásně jsme to zvládli. Protože jsme pochodovali velmi dlouho, na zpáteční cestu jsme využili  autobus. Do penzionu jsme přijeli těsně před večeří.

K večeři jsme měli borůvkové knedlíky, po kterých se jen zaprášilo.  Všem nám tady moc chutná. To budete maminky koukat, až vám budeme vyprávět, co všechno jsme snědli!

Zítra půjdeme na koupaliště, bude totiž horko, horko, horko. A hlavně si to všichni moc zasloužíme. Paní učitelky nás pořád chválí, neb jsme nejlepší strávníci a chováme se vzorně.