okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe
  1. den

Čtvrtý den začal soutěží o diplomy. Každé družstvo si připravilo šest pohádkových postav, které předvádělo pantomimou ostatním. Ty pak typovali názvy těchto postav. Uhodnuté pohádkové postavy byly bodovány. Před obědem jsme si dali sportovní chvilku, jelikož na večerní hodiny byl hlášen déšť. Po odpoledním klidu jsme vyrazili autobusem do Chřibské a odtamtud pěšky na „Chřibské vodopády“. Při cestě zpět nás přepadla dešťová přeháňka, která nám dobrou náladu z výletu nepokazila. Z Chřibské jsme se vrátili autobusem k pensionu, osušili se, chvilku odpočinuli a vyrazili na večeři. Večerní program si pro nás dnes připravilo druhé družstvo „Boy´s club“, úkoly se vztahovaly k vlajkám, které jsme malovali v pondělí. Vyhodnotili jsme celý dnešní den a plni dojmů ulehli do postelí J

 

  1. den

Zítra už nás čeká balení, do kterého se pustíme hned po snídani. Pak uděláme celkové vyhodnocení a předány poslední diplomů a odměn.

Před odjezdem si už jen zajdeme na polévku a pojedeme domů. Každý se už těšíme!!!!

 


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát