okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC03344 DSC03903.JPG DSC_2100 P1020036
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Čtvrtý, a pro nás poslední den na škole v přírodě se nám též velice vydařil. Poslední den byl spíše odpočinkový, čekala nás pouze odpolední malá procházka. Dopoledne jsme si trochu opakovali program na vystoupení a potom jsme rozdělovali ceny a diplomy za včerejší sportovní soutěže????. Po odpoledním odpočinku jsme vyrazili na poslední krátkou procházku po zdejším okolí, při které jsme šli  asi 1 km v Německu. A i dnes jsme si neodpustili sladkou odměnu. Po večeři jsme dětem rozdaly poslední pohledy a dopisy nejen od rodičů. Čekalo nás též poslední večerní čtení pohádky před spaním ????. Zítra nás čeká vydatná snídaně, úklid pokojů a hurá domů ????.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát