okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC04951 DSC04997 DSC05518 P1010679
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Na naší ZŠ v Jezvé proběhla 11. září 2020 plánovaná výuka v rámci projektového dne na téma “LES”.

Úvodní část byla zaměřena na rozvoj a prohloubení poznatků o stromech a významu lesa. Na předem připravených ukázkách si žáci zopakovali a rozšířili své znalosti.Určovali stáří stromu podle letokruhů, jeho plody a místo, kde se v našem okolí vyskytuje. Velmi zajímavvé bylo vyprávění o vzájemném smysovémvnímání člověka a stromu. Důraz byl kladen na správné pochopení důležitosti lesa pro náš život na celé planetě.

Následovala vycházka do lesa, kdy byly realizovány lesní badatelské aktivity. Hry na vnímání stromů našimi smysly. S velkým nadšením žáci hledali pomocí lupy miniaturní, a tak prospěšný hmyz. Tyto netradiční aktivity žáci přijímali s nadšením a naprostým respektem v přírodě.         


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát