okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Žáci z naší školy si zpestřili výuku projektovými dny zaměřenými na správné třídění odpadu a jeho další zpracování.

První část projektu byla zaměřena na program třídění odpadů a recyklaci pod názvem „Tonda Obal“. Poučnou formou jsme se dověděli spoustu zajímavých věcí o skládkách, spalovnách a další likvidaci odpadů. Viz foto.

V druhé části nás navštívila zástupkyně společnosti Recyklohraní s programem „Recyklace hrou“. Program navazoval na předcházející akci. Formou her jsme třídili odpad do různých kontejnerů, za správné splnění úkolů žáci získávali drobné odměny.

Už víme, proč třídit odpad. Recyklace chrání naše prostředí a přírodu. Moc jsme se divili, co všechno se vyrábí např. z plastů. Mikiny, stavební materiál, výplně polštářů a spacích pytlů. Na interaktivní tabuli jsme viděli celý průběh recyklace plastů.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát