okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

ZOO Liberec připravila tuto měsíční výzvu, ve které se každý může rozhodnout, jakými způsoby dokáže prokázat svůj zájem o životní prostředí a celou Zemi. A že to může být skutečná výzva! A my se zapojili také. Vybrali jsme si úkoly, které dokážeme zvládnout: do školy pěšky nebo na kole, uklízeli jsme okolí, nakupovali regionální produkty, poznávali a pozorovali jarní přírodu, založili bylonkový a květinový záhon, používali na zálivku dešťovou vodu, nepoužívali jednorázové nákupní tašky. Své zkušenosti jsme shrnuli v dotazníku, které shromažďuje vyzyvatel, a těšíme se zhodnocení celé akce.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát