okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p6140079 DSC04107 P1030262 DSC07408
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Ve čtvrtek 28. ledna žáci převzali pololetní vysvědčení. I předávání pololetního vysvědčení je v naší škole slavnostní událost. Není snadné stát před shromážděním a vyslechnout si hodnocení. V několika případech to jistě byla těžká chvilka, ale všichni to zvládli. Paní učitelky upozornily žáky na jejich slabiny. Pololetní bilance však nevypadá vůbec špatně; z celkového počtu sedmnácti žáků vyznamenání získalo třináct. A pak že je třináctka nešťastné číslo!

       Pochvalu ředitelky dostali Terezka Bendová, Jára Šafařík a Šimon Moravec za soustavnou pečlivou přípravu a pilnou práci. Byla udělena i jedna ředitelská důtka za neplnění povinností.

       Paní ředitelka také odměnila šest nejlepších výsledků školního kola soutěže týkající se finanční gramotnosti. Jsou to Matýsek Hýsek, Tomáš Novák, , Irenka a Jára Šafaříci, Romana Kořenová a Terezka Bendová.

        O nečekané překvapení na závěr se postarala paní učitelka Libichová, když dětem nabídla plyšáky, kteří potřebovali nové majitele. Nálada byla takřka povznesená, když jsme se rozcházeli a přáli si povedené prázdniny.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát