p6140079 DSC04107 P1030262 DSC07408

Ve čtvrtek 28. ledna žáci převzali pololetní vysvědčení. I předávání pololetního vysvědčení je v naší škole slavnostní událost. Není snadné stát před shromážděním a vyslechnout si hodnocení. V několika případech to jistě byla těžká chvilka, ale všichni to zvládli. Paní učitelky upozornily žáky na jejich slabiny. Pololetní bilance však nevypadá vůbec špatně; z celkového počtu sedmnácti žáků vyznamenání získalo třináct. A pak že je třináctka nešťastné číslo!

Pochvalu ředitelky dostali Terezka Bendová, Jára Šafařík a Šimon Moravec za soustavnou pečlivou přípravu a pilnou práci. Byla udělena i jedna ředitelská důtka za neplnění povinností.

Paní ředitelka také odměnila šest nejlepších výsledků školního kola soutěže týkající se finanční gramotnosti. Jsou to Matýsek Hýsek, Tomáš Novák, , Irenka a Jára Šafaříci, Romana Kořenová a Terezka Bendová.

O nečekané překvapení na závěr se postarala paní učitelka Libichová, když dětem nabídla plyšáky, kteří potřebovali nové majitele. Nálada byla takřka povznesená, když jsme se rozcházeli a přáli si povedené prázdniny.