okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC01488 DSC06413 P1010614 1628575739428
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Únor byl pro nás ve školní družině díky jarním prázdninám krátký, přesto jsme toho stihli hodně.

Na počasí a na sněhovou nadílku nebyl tento zimní měsíc vůbec přívětivý, a tak jsme venku netrávili tolik času, jak bychom si přáli. O to více jsme využívali školní tělocvičnu a prostory samotné školní družiny. V tělocvičně jsme nejčastěji hráli míčové hry a i v družině bylo veselo. Věnovali jsme se oblíbeným aktivitám, malovali, tvořili, stavěli jsme ze stavebnic, hráli deskové hry nebo si četli.

Nezapomněli jsme na valentýnský svátek a pustili jsme se do výroby přáníček a zápichů se srdíčky pro ty, které máme rádi. Vyzkoušeli jsme si opět malování nějakou netradiční výtvarnou technikou, tentokrát jsme malovali solí a už jsme se začali také připravovat na jaro, takže ve výtvarné činnosti nemohly chybět motivy prvních poslíčků jara – sněženek. Uspořádali jsme další soutěž LEGO Master Junior, a to na téma „dopravní prostředek“. A protože všichni, kteří navštěvují školní družinu, jsou nadšenými sběrateli autíček Hotwheels, postavili si pro tyto modely aut ze stavebnice SEVA obří garáž. Ale únor je především měsícem masopustu, obdobím bujarých zábav a veselosti, a tak jsme si i my udělali veselé maškarní odpoledne plné legrace, zábavy, her, soutěží a dovádění a moc jsme si ho užili.

Teď už se ale těšíme na příchod jara a na to, že budeme moci trávit více času venku.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát