okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Děti se velmi těšily na úterý 21. 12. odpoledne. Žáci si připravili program pro rodiče, zarecitovali básně a zazpívali vánoční koledy. Na závěr programu naši malí divadelníci sehráli příběh o tom, jak se narodil Ježíšek. Za odměnu děti sklidily ohromný potlesk a čekaly na ně dárečky pod stromečkem, se kterými si po odchodu rodičů hrály. Na dobrou noc se ve školní družině dětem promítala pohádka.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát