Po dlouhé době jsme mohli všichni vyrazit na víkendový pobyt. V pátek 22. 4. jsme ráno nasedli do vlaku a vydali se do Třebenic. Kde jsme spali ve škole a poznávali okolí v této oblasti na Litoměřicku.

Než jsme dorazili do školy navštívili jsme hernu Méďa v Bohušovicích. V sobotu jsme vyrazili do Muzea českého granátu. Prohlédli jsme si expozice a v přilehlém písku si našli pár kousků českého granátu. Po obědě v místní restauraci jsme se vydali na kopec Košťálov. Po návratu nás čekalo opékání buřtů a procházka po obci.

V neděli ráno jsme se vydali do Litoměřic do Muzea loutek. Zde jsme si chvíli hráli a pak odešli na vlak do České Lípy.

Víkendový pobyt byl velmi pěkný i počasí nám přálo. Všichni jsme si jej užili a už jsme se těšili na naše rodiče.

Pro rodiče
Výročí školy