okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Po dlouhé době jsme mohli všichni vyrazit na víkendový pobyt. V pátek 22. 4. jsme ráno nasedli do vlaku a vydali se do Třebenic. Kde jsme spali ve škole a poznávali okolí v této oblasti na Litoměřicku.

Než jsme dorazili do školy navštívili jsme hernu Méďa v Bohušovicích. V sobotu jsme vyrazili do Muzea českého granátu. Prohlédli jsme si expozice a v přilehlém písku si našli pár kousků českého granátu. Po obědě v místní restauraci jsme se vydali na kopec Košťálov. Po návratu nás čekalo opékání buřtů a procházka po obci.

V neděli ráno jsme se vydali do Litoměřic do Muzea loutek. Zde jsme si chvíli hráli a pak odešli na vlak do České Lípy.

Víkendový pobyt byl velmi pěkný i počasí nám přálo. Všichni jsme si jej užili a už jsme se těšili na naše rodiče.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát