okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Ve čtvrtek 4. 4. 2019 jsme vyrazili na výlet do Liberce, a to na unikátní vesmírnou expedici „KIDS on the MOON“, která byla připravena v 1. patře OC NISA Liberec. Po příchodu na výstavu si děti oblékly skafandry a interaktivní prohlídka, včetně výkladu mohla začít. Děti si zde mohly prohlédnout modul Země, Měsíce, vesmírné obleky, model vesmírného teleskopu, modely vesmírných lodí, sluneční soustavu atd. Na konci děti obdržely diplom za absolvování vesmírné expedice a malé občerstvení.


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát