okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

Úterní den patřil výletu do Prahy. První zastávka byla PETŘÍNSKÁ ROZHLEDNA. Po vystoupení z autobusu jsme pomalu došli ke vchodu rozhledny. Někteří jedinci ihned smlouvali, jestli nepojedeme výtahem. Kdepak, všichni jsme poctivě šlapali pěšky, ani tak dlouho nám to netrvalo, a byli jsme nahoře. Sice nás trochu bolely nohy, ale nádherné výhledy do širokého okolí nám tu námahu bohatě vynahradily.

Další cíl našho výletu bylo PLANETÁRIUM, tam jsme se moc těšili. Co se pod tímto názvem asi ukrývá? Naše představy se naplnily hned po příjezdu k budově. V prostorách celého planetária bylo na co koukat. Po úvodním filmu a vyprávění v sále jsme se přenesli do VESMÍRU, vzdálených galaxií, na jiné planety v Mléčné dráze a dozvěděli jsme spoustu zajímavostí. Návštěvu jsme si moc užili. Doufáme, že žákům v hlavičkách zůstane spousta nových poznatků o planetách naší sluneční soustavy.

 


Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
115. výročí školy
115. výročí školy
Podpořte školu
Podpořte školu
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát