okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
DSC01488 DSC06413 P1010614 1628575739428
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

V posledním týdnu před vánočními prázdninami si žáci s paní učitelkami připravili program pro babičky a dědečky z domovů seniorů. První vystoupení proběhlo v kostele ve Sloupu v Čechách. Při cestě nazpátek proběhla krátká exkurze ve sklárně Ajeto v Novém Boru. Dále žáci navštívili domov seniorů v České Kamenici a komunitní centrum seniorů v České Lípě. Zhruba půlhodinové vystoupení nám vždy hodně rychle uteklo a každá hudební i veršovaná pasáž byla odměněna potleskem. Na tvářích babiček a dědečků se střídaly úsměvy a slzičky dojetí, což pro nás byla ta největší odměna. Již teď se těšíme na příští rok!


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát