Letošní vzrušující jízda na horské virové dráze se pomalu blíží ke konci. Máme totiž prosinec, že. Nouzový stav nám nedopřál pravidelné obecní zahájení adventu, kdy slavnostní rozsvícení stromku na náměstí doprovodí školáci vánočními říkankami a koledami. Okolnosti nám přesto byly nakloněny a u stromku, byť již zářícího, jsme se sešli o týden později.  I školní jarmark byl, a přestože se nemohlo sejít tolik lidí, kolik bychom si všichni přáli, nakupovalo se a my můžeme s díky oznámit, že se sešla krásná částka bezmála tří tisíc. A děti už vědí, že pokud to bude možné, pojedou díky těmto penězům na pěkný výlet. Jednou, možná.

Nacvičit program na vystoupení v šibeničním čase byl výkon hodný úcty. Ale děti spopupracovaly ochotně a úspěšně jako vždy. A u stromečku předvedly, že si dobře poradí i ve ztížených podmínkách. Kdo jste nemohli přijít,  prohlédněte si alespoň fotografie.