okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Archiv příspěvků
Náhodné fotografie
p1311420 DSC00456 P1010937 P1020030
ZŠ Stružnice - Jezvé - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Datová schránka:
w3avnbe

     Letošní vzrušující jízda na horské virové dráze se pomalu blíží ke konci. Máme totiž prosinec, že. Nouzový stav nám nedopřál pravidelné obecní zahájení adventu, kdy slavnostní rozsvícení stromku na náměstí doprovodí školáci vánočními říkankami a koledami. Okolnosti nám přesto byly nakloněny a u stromku, byť již zářícího, jsme se sešli o týden později.  I školní jarmark byl, a přestože se nemohlo sejít tolik lidí, kolik bychom si všichni přáli, nakupovalo se a my můžeme s díky oznámit, že se sešla krásná částka bezmála tří tisíc. A děti už vědí, že pokud to bude možné, pojedou díky těmto penězům na pěkný výlet. Jednou, možná.

     Nacvičit program na vystoupení v šibeničním čase byl výkon hodný úcty. Ale děti spopupracovaly ochotně a úspěšně jako vždy. A u stromečku předvedly, že si dobře poradí i ve ztížených podmínkách. Kdo jste nemohli přijít,  prohlédněte si alespoň fotografie.


Pro rodiče
Zápis do 1. třídy
Zápis do 1. třídy
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Personální podpora
Personální podpora
NENECH TO BÝT
NENECH TO BÝT
Výročí školy
Výročí školy
Firmička
Firmička
Sněhuláci pro Afriku
Sněhuláci pro Afriku
EU peníze školám
eupenize
Ovoce do škol
Ovoce do škol
Mléko do škol
mleko do skol
Recyklohraní
certifikát